XIV Szkoła Letnia Innowacji 2-3 września 2021 r. online
2021-06-06

XIV Szkoła Letnia Innowacji 2-3 września 2021 r. online

Stowarzyszenie Organizatorów Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce wspólnie z Katedrą Marketingu i Przedsiębiorczości i Polityki Przemysłowej Uniwersytetu Łódzkiego, Katedrą Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Katedrą Innowacji i Przedsiębiorczości Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają studentów, doktorantów, pracowników naukowych, przedstawicieli ośrodków innowacji i firm do udziału w XIV Szkole Letniej Innowacji, która w tym roku odbędzie się w formie  on-line w dniach 2 - 3 września 2021 r.


 
Celem Szkoły jest budowa efektywnej sieci partnerstwa na rzecz wzrostu innowacyjności polskiej gospodarki łączącej środowisko naukowe, administrację samorządową i centralną oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu.


 
Tegoroczna edycja zatytułowana jest Polityka innowacyjna i aktywność innowacyjna przedsiębiorstw w gospodarce przed i w trakcie pandemii.
 
SLI przewiduje możliwość uczestnictwa biernego i aktywnego. Wartością dodaną jest Kuchnia naukowa dla młodych naukowców.


Zapraszamy Państwa oraz Państwa studentów do udziału!

Sprawdź poprzednie edycje: Szkoła Letnia Innowacji SOOIPP

Rejestracja pod linkiem: https://forms.gle/c4cQFNgN63hwkiK67 

Zaproszenie, cennik: (pobierz)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.