X edycja „Executive Innovation Forum”- 28.11.2022 r.

X edycja „Executive Innovation Forum”- 28.11.2022 r.

Już 28 listopada br odbędzie się X edycja „Executive Innovation Forum”. Tak jak w roku ubiegłym SOOIPP objął patronatem honorowym to wyjatkowe wydarzenie. Jubileuszowa, dziesiąta edycja konferencji „Executive Innovation Forum” adresowana jest do osób decyzyjnych, reprezentujących wiele branż polskiej gospodarki.

Tematami przewodnimi dyskusji panelowych będą zagadnienia związane z inwestycjami w innowacyjne produkty lub usługi, a także prace badawczo-rozwojowe. W programie również panel dyskusyjny poświęcony procesom cyfrowej transformacji biznesu, przywództwu kobiet w erze innowacji, oraz jak skutecznie wspierać rozwój polskich innowacji - polskie startupy.
Konferencji będzie towarzyszyć wieczorna gala rozdania nagród „Diamentów Innowacji”. Statuetkami zostaną uhonorowane firmy, a także liderzy biznesu, którzy swoimi działaniami i zaangażowaniem wyznaczają trendy, a także wytyczają nowe kierunki rozwoju, stając się jednocześnie wzorem do naśladowania dla innych.

Więcej informacji na stronie: https://executiveclub.pl/
Serdecznie zapraszamy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.