Z początkiem stycznia rozpoczął się  ostatni nabór do VI edycji Akademii Menadżera Innowacji – programu szkoleniowo-doradczego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

PARP zaprasza przedsiębiorców (mikro, małe, średnie, duże przedsiębiorstwa), właścicieli oraz pracowników firm, którzy poszukują sposobów na:

  • stworzenie w firmie zespołu specjalistów gotowych do wdrażania i zarządzania innowacjami
  • zwiększenie przewagi konkurencyjnej swojej firmy na rynku poprzez poprawę efektywności pracy i procesów w firmie
  • wzrost rentowności finansowej i tworzenie marki innowacji

AMl składa się z części szkoleniowej oraz równolegle realizowanej w przedsiębiorstwie części doradczej. Wykładowcami i doradcami AMl są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania i zarządzania innowacjami, wśród nich czterej członkowie SOOIPP.

Efektem programu są realizowane konkretne projekty wdrożeniowe, zwiększające konkurencyjność firm wszystkich branż i umożliwiające ich dalszy rozwój. 

Akademia Menadżera Innowacji jest programem odpłatnym, jednak znaczną część kosztów pokrywa dofinansowanie ze środków UE na poziomie do 80% (mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa) i do 50% (duże przedsiębiorstwa).

Nabór potrwa do końca stycznia br.

Wszystkie informacje i kontakt do organizatora na stronie PARP:  https://www.parp.gov.pl/ami

Broszura ze szczegółami dotyczącymi Akademii do pobrania LINK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.