W dniu 10 października z inicjatywy SOOIPP odbędzie się posiedzenie grupy roboczej Komitetu Monitorującego Programu Operacyjnego Fundusze dla Nowoczesnej Gospodarki na temat ujednolicenia definicji Ośrodka Innowacji, które w urzędowych regulacjach mają obecnie rozbieżną treść.

 

Podczas obrad chcemy przedstawić ideę działania ośrodków innowacji oraz przesłanie będące podstawą do ich stanowienia i działania na przestrzeni ostatnich 20 lat oraz wnioskować o wydanie przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej jednego rozporządzenia w tej sprawie.

 

W związku z tym zwracamy się z prośbą o poparcie naszego stanowiska co do kształtu takiej definicji oraz przyjęcia, że będzie ona taka sama zarówno na poziomie krajowych programów operacyjnych jak i regionalnych.

 

Liczymy, że zechcecie wspomóc nasze działania podpisując się pod stanowiskiem środowiska, które zostało zamieszczone w formularzu pod linkiem:

 

https://docs.google.com/forms/d/1GnnXlHMbJ607BuOfLjkfAj_bGSKjdu9eZ4QWnTO-mVY

 

lub w formie pdf LINK - można podpisane przesłać na adres biura SOOIPP - biuro@sooipp.org.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.