Wrocławski Park Technologiczny zaprasza na wyjątkowe spotkanie nauki i biznesu podczas wydarzenia „Science & Buisness MeetUp”, które odbędzie się w WPT już 18 listopada. W programie dwa panele dyskusyjne, sesje networkingowe oraz zwiedzanie zaplecza R&D WPT.

Jak realnie wygląda i może rozwijać się współpraca nauki z biznesem? Jak pozyskiwać fundusze na rozwój przedsiębiorstwa? O tym wszystkim będą rozmawiać eksperci podczas wydarzenia. Spotkanie w WPT będzie doskonałą okazją do rozpoczęcia dyskusji między przedstawicielami świata akademickiego, a przedsiębiorcami i reprezentantami instytucji otoczenia biznesu.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, wysłuchania prelekcji i rozmów z ekspertami wrocławskich instytucji otoczenia biznesu, pracowników naukowych, studentów, reprezentantów jednostek uczelnianych oraz przedstawicieli korporacji i firm z sektora MŚP.

Szczegółowy opis wydarzenia i zapisy na stronie:

https://www.technologpark.pl/scienceandbusinessmeetup/

Uwaga: udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.