Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Polski Fundusz Rozwoju serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 30 stycznia 2024 r.  w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii w Warszawie pt. "Odporność państwa. Współpraca innowatorów z sektorem obronnym i perspektywy inwestycyjne"

 

W trakcie spotkania zostaną omówione doświadczenia wynikające z realizacji programu PFR Innovative Dual-use Tech Accelerator (IDA) oraz przykłady działalności startupów rozwijających technologie o potencjale podwójnego zastosowania. Wydarzenie ma na celu stworzenie forum dyskusji o instrumentach wsparcia rozwoju technologii podwójnego zastosowania, źródłach finansowania oraz współpracy pomiędzy innowatorami i dużymi integratorami technologicznymi.

 

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele wojska, spółek z sektora zbrojeniowego, administracji publicznej, firm rozwijających innowacyjne rozwiązania oraz zespołów naukowców zajmujących się technologiami podwójnego zastosowania.

Szczegóły zaproszenia LINK

Agenda spotkania LINK

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez rejestrację w formularzu internetowym do 24 stycznia 2024 r. LINK do zapisów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.