W imieniu Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Partnerów projektu S3HubsinCE zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, instytutów badawczych, uczelni, instytucji otoczenia biznesu i administracji lokalnej, zainteresowanych transformacją cyfrową oraz działalnością Digital Innovation Hubs  do udziału w RIS3 Investment Forum, wydarzenia organizowanego w Krakowie, które odbędzie się 15 listopada 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do siedziby Krakowskiego Parku Technologicznego ul. Podole 60 lub do sieci.

 

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane następujące tematy:

• Transformacja cyfrowa i rola EDIHów w Europie – Mathias Kuom DG Connect

• Regionalne ekosystemy kształtujące innowacje

• Rezultaty projektu S3HubsinCE i prezentacja planowanych działań

• Skuteczne instrumenty wsparcia transformacji cyfrowej

• Europejscy pionierzy technologii – najlepsze praktyki warte upowszechniania

• Prezentacja założeń pierwszych konkursów w ramach programu Interreg Europa Środkowa – przedstawiciel Joint Secretariat z Wiednia

 

W trakcie wydarzenia uruchomiona zostanie strefa expo umożliwiająca sieciowanie i wymianę doświadczeń między inwestorami, firmami, przedsiębiorcami, innowatorami, naukowcami i przedstawicielami administracji lokalnej działających w obszarach szeroko rozumianego przemysłu 4.0.

 

Oprócz tego będą mieć Państwo wiele możliwości do networkingu i rozmowy z potencjalnymi partnerami.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim z możliwością tłumaczenia na język polski w przypadku Państwa obecności w KPT. 

 

Zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzenia: https://ris3forum.kpt.krakow.pl/ 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.