Pracowita jesień audytorów SOOIPP

Pracowita jesień audytorów SOOIPP

Od połowy października eksperci SOOIPP realizują zadanie zlecone im przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego obejmujący przeprowadzenie 12 audytów IOB akredytowanych w regionie Mazowsza.

 

W tym roku przeprowadzone zostaną 4 audytu, kolejnych 8 zaplanowano na przyszły rok. Każdy akredytowany przez UMWM podmiot ma obowiązek poddania się audytowi co dwa lata w celu odnowienia akredytacji. Przeprowadzana ocena ma na celu ustalenie, czy akredytowane IOB spełniają stawiane przed nimi przez Urząd Marszałkowski wymogi dotyczące sposobu organizacji i jakości świadczonych usług dla mazowieckich przedsiębiorstw. 

 

Równolegle trwają prace audytorów w projekcie własnym SOOIPP obejmującym 4 ośrodki będące członkami wspierającymi Stowarzyszenia. Biorą w nim udział Pomorski park naukowo technologiczny, Elbląski Park Technologiczny, Park Naukowo – Technologiczny w Ełku oraz Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego w Szczawnie Zdroju.

 

To działanie, w które zaangażowanych jest 9 ekspertów obejmuje również aktualizację środowiskowych standardów działania ośrodków innowacji i przedsiębiorczości.

 

Prace zostaną zakończone w połowie grudnia a na naszej stronie zamieszczone zostaną zaktualizowane standardy działania OIiP.

 

Więcej o standardach i procesie certyfikacji: link

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.