Serdecznie witamy w SOOIPP nowego członka wspierającego -  Startup Academy.

Startup Academy to organizacja otoczenia biznesu o profilu centrum innowacji, której celem jest wspieranie rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw i pomysłów. Dostarcza przedsiębiorcom narzędzi, wiedzy i finansowania, które umożliwia im rozwijanie pomysłów biznesowych i budowanie innowacyjnych projektów. Stawia na realne wsparcie poprzez prowadzenie praktycznych warsztatów, doradztwa i mentoringu, a także tworzenie wniosków o dotacje czy pomoc w nawiązaniu współpracy z inwestorem czy odbiorcą technologii. ​

Od listopada 2019 roku Startup Academy jest Akredytowaną Instytucją Otoczenia Biznesu o profilu Centrum Innowacji.

Zespół Startup Academy tworzy liczna rzesza ekspertów, trenerów i mentorów. Ponadto kluczowy zasób organizacji stanowi silny zespół zarządzający projektami. Wszystkie kwestie marketingowe wykonywane są przez profesjonalną agencję marketingową. 

Startup Academy pracuje m.in: z samorządami, instytucjami państwowymi, urzędami miast, agendami rządowymi (tj. PARP, PFR czy NCBiR), ośrodkami naukowymi, Siecią Badawczą Łukasiewicz, przedsiębiorstwami, korporacjami, startupami i pomysłodawcami, a także młodzieżą i studentami.

Więcej informacji o nowym członku SOOIPP na stronie firmy: https://startupacademy.pl/

Liczymy na owocną współpracę!

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.