Witamy NBS Progress Sp. z o.o.!
2021-12-20

Witamy NBS Progress Sp. z o.o.!

Nowy członek w gronie SOOIPP! Witamy NBS Progress Sp. z o.o.


NBS Progress Sp. z o.o. - jest właścicielem i operatorem: Parku i Inkubatora Przedsiębiorczości - BOOSTERHUB - w Rzeplinie k/Wrocławia. (www.boosterhub.pl)


Park i Inkubator jest nowo-powstałą instytucją. Obiekt został wybudowany w 2020 roku i rozpoczął działalność w 2021 roku.
Ma status IOB i prowadzi działalność "non-profit" skierowaną na wsparcie młodych firm technologicznych.


Składa się z powierzchni produkcyjnych i biurowych. Ma wydzieloną wspólną przestrzeń co-workingową jak również wspólny warsztat prototypowy wyposażony w drukarki 3D, frezarkę, oprogramowanie CAD/CAM, itp.
Został zaprojektowany pod potrzeby firm technicznych, zwłaszcza w początkowej fazie rozwoju.


Oprócz infrastruktury oferuje wsparcie stricte biznesowe tj: program szkolenia biznesowego charakteryzujący się ściśle praktycznym podejściem do prowadzenia działalności: np: wspólne przeprowadzanie analiz rynkowych (rynek/klienci/konkurencja), praca nad modelem biznesowym, formułowanie strategii, planów operacyjnych, pomoc w organizacji i budowie struktur firmy, wsparcie w pozyskaniu finansowania (fundusze inwestycyjne, inwestorzy prywatni, etc.)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.