Korzyści dla Instytucji Otoczenia Biznesu z udziału w Horyzoncie Europa
2021-08-30

Korzyści dla Instytucji Otoczenia Biznesu z udziału w Horyzoncie Europa

Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości oraz Biuro NCBR w Brukseli - Business & Science Poland (BSP) zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 9 września 2021 r. w godzinach: 14:30 -16:00 na platformie Google Meet.


Celem spotkania jest zaprezentowanie programu Horyzont Europa, którego oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw oraz jednostek naukowych, jak i do instytucji otoczenia biznesu.


Tematyka spotkania będzie dotyczyła głównie trzeciego filara programu czyli Innowacyjnej Europy, w ramach którego Komisja Europejska zamierza wspierać m.in. Europejskie Ekosystemy Innowacji.


Celem tych działań jest wzmocnienie współpracy z innowacyjnymi MŚP, startupami i ośrodkami innowacji i przedsiębiorczości, tak aby mogły konkurować na światowych rynkach.


Omówimy również drogę do sukcesu w projektach międzynarodowych na przykładzie projektu  z poprzedniego programu ramowego UE – Horyzontu 2020.

 

Program


Rejestracja pod linkiem: https://forms.gle/voLDgm3oasPbgv4AA 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.