Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego we współpracy z EKOPARK S.A. (współorganizator) zaprasza na konferencję: „Transformacja energetyczna i źródła jej finansowania”, która odbędzie się w siedzibie TARR S.A. (Toruń, ul. Włocławska 167, budynek A, sala konferencyjna) już 22 czerwca 2023r. .

To wydarzenie, które wpisuje się w ogólnoeuropejską inicjatywę Komisji Europejskiej: Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii, której tegoroczna edycja będzie przebiegać pod hasłem przyspieszenia przejścia przedsiębiorstw na czystą energię w kierunku niższych rachunków. 

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców sektora MŚP. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

 

AGENDA WYDARZENIA:

Moduł TECHNOLOGIA

  • Nowa era usług loT w oparciu o Kampus 5G;
  • Nowoczesne rozwiązania w Logistyce, Produkcji i Transporcie z wykorzystaniem Sieci Kampusowej 5G;
  • Optymalizacja kosztów energii z zastosowaniem najnowszej technologii magazynów energii w układach hybrydowych łączących różnorodną charakterystykę energetyczną, wykorzystanie w/w systemów do bilansowania i niwelowania różnic w cenach energii w zapotrzebowaniu dobowym
  • Budowa systemów off-grid (wysp energetycznych) – z wykorzystaniem magazynów energii

Moduł FINANSOWANIE

  • Finansowanie transformacji energetycznej MŚP z Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 –  instrumenty finansowe
  • Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki/ Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko
     

Podczas spotkania przewidziano DYSKUSJĘ z udziałem przedstawicieli obu modułów: "Transformacja energetyczna MŚP – wybór czy konieczność?"

Prelekcjom i dyskusjom towarzyszyć będzie WYSTAWA partnerów merytorycznych konferencji.

ZAPISY

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ

Szczegółowy PROGRAM

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.