Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej Departament Współpracy Terytorialnej zaprasza do udziału w webinarium informacyjnym o zasadach drugiego naboru wniosków w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027.  Spotkanie będzie poświęcone projektom małym.

Przedstawiciele KPK przedstawią zasady i priorytety tematyczne programu, harmonogram oraz szczegóły drugiego naboru wniosków.

Uczestnicy spotkania zainteresowani złożeniem wniosku w naborze dowiedzą się między innymi, jak skonstruować budżet i jakich błędów nie popełniać w aplikacji.

Seminarium informacyjne odbędzie się  20.12.22 r. online w godzinach 10.00-12.00. Rejestracja jest możliwa do 19 grudnia br.

Program oraz formularz rejestracyjny  - LINK.

 

Zapisz w kalendarzu! - spotkanie na temat projektów głównych odbędzie się 10 stycznia 2023 r.  w godz. 9-15.00. Spotkanie podzielone jest na dwie sesje: formułowanie treści oraz planowanie finansów. Zapisy do 9.01.

Rejestracja na stronie organizatora LINK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.