Horyzont Europa dla IOB
2021-09-09

Horyzont Europa dla IOB

Za nami Webinar o możliwościach jakie Instytucje Otoczenia Biznesu znajdą w Programie Horyzont Europa.

 

Gości przywitała prezes Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości - Marzena Mażewska i przedstawiła prezentację potencjału IOB na bazie realizowanych badań Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce w 2020 roku.

 

Z ramienia Biura NCBR w Brukseli - Business & Science Poland (BSP) uczestników powitała Ewa Kocińska – Lange, Dyrektor Biura, która omówiła program Horyzont Europa - możliwości dla ośrodków innowacji i przedsiębiorczości.

 

Komponent Europejskie Ekosystemy Innowacji – nowa szansa dla IOB zaprezentowała Marta Krutel, Ekspert, Biuro NCBR w Brukseli / Business & Science Poland, w tym programy, które mogą zainteresować i są w zasięgu Instytucji Otoczenia Biznesu jak CONNECT, SCALEUP i INNOVSMES.

 

Anna Tórz, Wiceprezes SOOIPP, podzieliła się wiedzą z realizacji przykładowego projektu, na co warto zwrócić uwagę przygotowując i realizując projekt międzynarodowy.

 

Prezentacja Horyzont Europa

Prezentacja Europejskie Ekosystemy Innowacji

Horizon Europe - Work Programme 2021-2022 European Innovation Ecosystems (EIE)

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.