Już 29 listopada o godz. 10.00  w hotelu Sheraton w Warszawie rozpocznie się XI edycja Executive Innovation Forum. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym SOOIPP.

W tym roku tematami dyskusji panelowych będą zmiany związane z wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań w organizacji. Pierwszym tematem będzie ewolucja innowacji  -  uczestnicy zastanowią się m.in: kim są innowatorzy jutra, w jakim stopniu innowacja jest kluczem do wzrostu, czy kulturę innowacji można wprowadzić w każdej branży i na wszystkich poziomach organizacji. W kolejnych panelach omówiony zostanie proces postępującej cyfrowej transformacji biznesu, aktualne trendy związane z rozwojem sztucznej inteligencji, a także kwestie różnorodności w biznesie.

Konferencja ma charakter wielobranżowy.

Zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala rozdania nagród – Diamentów Innowacji. Statuetkami zostaną uhonorowane firmy, a także liderzy biznesu, którzy swoimi działaniami i zaangażowaniem wyznaczają aktualne trendy, a także wytyczają nowe kierunki rozwoju, stając się jednocześnie wzorem dla innych.

Szczegółowy program wydarzenia: 

https://executiveclub.pl/executive-forum/#pro

Rejestracja na wydarzenie:

https://executiveclub.sorga.pl/rekrutacja?r=Konferencje_uczestnicy&Tytul_konferencji=14&Wybierz_pakiet=0

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.