Audyty mazowieckich IOB

Audyty mazowieckich IOB

Przeprowadzenie w latach 2021-2022 audytów czternastu akredytowanych mazowieckich Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB) oraz świadczenie usług eksperckich w ramach procedury akredytacji mazowieckich IOB
Od sierpnia 2021 r. eksperci SOOIPP w ramach zlecenia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego przeprowadzają audyty w ośrodkach innowacji akredytowanych przez Marszałka województwa mazowieckiego. Audyty mają na celu zbadanie w jakim stopniu mazowieckie instytucje otoczenia biznesu spełniają warunki tej akredytacji. Poza audytami eksperci SOOIPP świadczą usługi doradcze w zakresie oceny wniosków o przyznanie akredytacji przez podmioty aspirujące do posiadania certyfikatu. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa mazowieckiego część instrumentów wsparcia dla MSP moze być realizowana wyłącznie przez akredytowane ośrodki. Projekt zakończy się jesienią 2022 r.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.